Czarne chmury nadeszły

• autor: zagmar, 2009-11-03 22:53
Witam wszystkich sympatyków LKS MODERÓWKA. Jako, że runda jesienna dobiegła końca pokuszę się o małe podsumowanie sezonu niezbyt udanego (jak zwykle) dla naszych kopaczy.
Przez całą rundę zdobyliśmy 9pkt  słownie: dziewięć punktów ??
Nie, to nie możliwe żeby było tak dobrze.  Zapytacie czemu 9 a nie 6. Odpowiedź jest prosta: bo 9 się należy ale nasz pech nazywa się jak ??? Powiem Wam drodzy przyjaciele TAJFUN ŁUBNO który na nasze nieszczęście się wycofał i zostało nam tylko 6 na koniec rundy.
Bilans ten można było zmienić w prosty sposób- wygrać mecze w których nie wykorzystywaliśmy a mówiąc dosadniej nasi kopacze partaczyli raz za razem okazje bramkowe. Tu nasuwa się pytanie gdzie podział się styl gry tego zespołu gdzie walka i determinacja zawodników? Hmmm po chwili zastanowienia myślę że styl został na boisku naszych sąsiadów w Szebniach, gdzie LKS po raz ostatni prezentował to co umie najlepiej czyli grę z kontry ,determinacje i walkę. Po kolei przychodzili nowi trenerzy ale im więcej robili tym LKS grał gorzej.
Z sezonu na sezon popełnia się te same błędy: zakłada się awans ale nic się nie robi aby wzmocnić skład zawodnikami którzy coś wniosą do tej drużyny.  Może pora zmienić taktykę?  Na pewno w przerwie która będzie klub musi pozyskać 2, może 3 zawodników którzy pomogą w zatarciu plamy która powstała po obecnej rundzie.
Najważniejsze jest aby zawodnicy ci chcieli przyjść do naszego klubu, bo nie sztuką jest przyjść jak wszystko idzie, ale sztuką jest przyjść jak nie idzie i postawić przed sobą wyzwanie. Na pocieszenie powiem że jest jedna optymistyczna wiadomość w statystykach. Mamy najwięcej bramek strzelonych na wyjazdach - 15szt , za to u siebie UWAGA ŚMIECH :) tylko 1 szt.
Czy na boisku jest kret ? Który je zaczarował.Na to i inne pytania postaram się odpowiedzieć w kolejnych newsach już niebawem.

autor: Adamus666 2009-11-04 15:11:34

Profil Adamus666 w Futbolowo Moim zdaniem gra w moderowce wyglada tak :po 1 : brak trenera po 2 ; ciekawi mnie to ze na trnening przychodza ludzie ktorzy sa obecni a przychodi mecz i co nastepuje . pilkarze ktorzy wogole na treningi nie chodza wystepuja w podstawoym zero treningow brak zgrania..nie wiem dlaczego tak jest moze ja nie jestem trenerem i znawca al kurde Panowie to mozna nazwac poprostu tak W MODEROWCE SA DWIE DRUZYNY PILKARSKIE    jedna ktora bez wzgledu na to czy trening jest czy nie tak zagra w podstawowym skladzie a druga to taka ze chlopaki graja w podstawoym ale na treningu HAHA <LOL> ...PO 3 I NAJWAZNIEJSZE TRENER I ZMAINY WIELKIE ZMIANY !!!!!POZDRO !!!

autor: Adamus666 2009-11-04 15:13:07

Profil Adamus666 w Futbolowo AHA. i nie promuje tu zawodnikow  tylko zastanowmy sie tez nad tym ze jest lawka rezerwowa i jezeli pilkarz jest zmeczony wpuszczamy z lawki nowego siwezego ktory lata za pilka !!

autor: rado15 2009-11-05 22:43:28

Profil rado15 w Futbolowo

Polowa sezunu poza nami. Dziwny był to okres w naszym wykonaniu. To że jesteśmy druzyna wyjazdowa to wiemy od dawna ,ale że aż tak słabo bedziemy grać na naszej arenie to nikt nie przypuszczał. Dlaczego tak jest to nie mam pojęcia. Trzeba go odczarowac. W tym sezonie widac było ze nie mamy stabilnego skladu. Co mecz było widac ze formacje sie zmieniają ,zawodnicy grają na różnych pozycjach. Oczywistą rzeczą jest że zgrania w ten sposób nigdy nie bedzie. Każdy zainteresowany wie jak było. Teraz pytanie co zrobic żeby jednak sie podnieść i pokazać na co nasz klub stac ,bo napewno stać nas na dobra gre. CO WIĘC ZROBIĆ??     &n bsp;

autor: rado15 2009-11-08 21:26:30

Profil rado15 w Futbolowo Coś słabo z komentarzami. Moze warto coś podyskutować. To nic nie boli. Trzeba sie pozbierać i postawić sobie jakies cele na druga cześć sezonu.

autor: danielO 2009-11-09 00:00:40

Profil danielO w Futbolowo Na razie najważniejsze jest chyba znalezienie jakiegoś dobrego trenera.=) no i myślę, ze w rundzie wiosennej nie ma poważnych celów o które da się powalczyć.;) chyba jedynie wygrać kilka meczy, żeby po tym sezonie zostawić jednak nie najgorsze wrażenie, a jesienią zacząć już poważną walkę o awans no i wiosną za rok wreszcie móc cieszyć się z awansu ;d :)Pozdroo:)

autor: rado15 2009-12-05 00:22:15

Profil rado15 w Futbolowo To co....te czarne chmury nie odejdą??Pisać coś !!