statystyki szczegółowe

Aktualności

Tajfun Łubno - LKS Moderówka

• autor: zagmar, 2009-05-31 16:02
W niedziele tj. 7 czerwiec 2009 o godzinie 12:45 na stadionie w Łubnie odbędzie się spotkanie Tajfun Łubno - LKS Moderówka.

autor: ~rrrrr:))) 2009-06-07 22:34:20

avatar mhmmm...nie prawda że nikt nie dawał rady.boisko było wbrew pozorom bardzo ciężkie do gry i trzeba było wiele dac z siebie .mecz bardzo ładny dla kibica bo wiele sie działo.akcje na przemian w bardzo dobrym tempie jak na  warunki (i oczywiście poziom rozgrywek )..:))powiem niestety bo pod nasze dyktando i niestety ciężko było tego meczu nie wygrać aczkolwiek dokonaliśmy tego, przeciwnik nam sie ni podłozyl i naprawde tez grali nieżle ,jednak jezeli nie wykorzystujemy tylu setek to dobrze ze zremisowalismy i ostatni mecz bedzie miał jakis sens:)))a jaki to wiadomo,jesli wygramy to przeskoczymy sąsiada w tabeli który raczej tam sie znalazł przez przypadek ewentualnie przez swój przypadkowy stadion na którym wszystkie taktyki biora w łeb i wrzuca sie piłke z autu do bramki...:)))tak ten mecz trzeba wygrac i zakonczyc optymistycznie sezon bo z gry mamy duże mozliwosci i trzeba tylko to poukładac i nastepny sezon to musimy zajać wyższe niz 6 miejsce:)))oczywiscie zartowałem.kazdy wie ze walczymy o B klase i nie wyobrażam sobie ze nie damy rade!!!!!oczywiscie oceny bardzo obiektywne zawodników naszych w moich oczach:bramkarz----takiego bramkarza nie ma żadna druzyna w C klasie .mysle że zarzad to widzi i niepozwoli go podkupić jeżeli by byla nawet taka opcja.bardzo dobry przeglad gry i przedewszystkim predyspozycje do gry na tej pozycji!Wojtas stoper coraz bardziej na plus i widać odpowiada mu ta pozycja.powoli wyjezdza z piłka razem z nogami przeciwnika co sie chwali i tak ma być!Marek troszku chaotycznie aczkolwiek dobrze biorac pod uwage że gra co mecz na inej pozycji.mysle   ze brakuje tutaj stabilności w wyjsciowym składzie po napewno by sie przystosował do swojej pozycji i zagrałby extra .berdzo mi odpowiada jego gra i przezdewszystkim zaangazowanie!Pirek.........bardzo twardy typowy walczak.niestety wójek  Z  go nie dotrenował i techniki brak.zaangażowaniem by obdzielił połowe druzyny ale trzeba podnieść glowe do gory troszku.oczywiście bez urazy bo występ dobry .nooooooooo DANIELLLO  hehh  oczywiscie wszyscy mysleli ze cie nie bedzie a tu jednak Danielllo jest i gra zajebiście jak zwykle:))a po połowce niestety nie ma Daniella i wyglada to troszku gorzej.prawa strona obrony jest twoja !środeczek teraz: Mazi dobrze trochu przestojów było ale w miare ukladał gre.Crouch nie wiem dlaczego ale bez nie go nie widze druzyny.twardy,umie dryblowac strzelic z prawej nogi(lewa do podpierania),,,aleeeeeeeeeee podac to juz jest prawie niewykonalne.niestety jak sie gra na srodku to trzeba to umiec.dzisiaj minus za to.kożuch oczywiscie podpora ekipy niestety dzisiaj nie wiem  czy kontuzja jakas w 1 połowie (bo tak to wygladało)czy moze jakis festyn ale było słabiej niz dotychczas.Teraz nowy zawodnik w lks bo dalej nie znam : dobry w miare wystep ale brak szybkosci niestety w dzisiejszym meczu z tym przeciwnikiem bylo znowu widac,.Figo 1 połowa normalnie gwiazda i z czasem coraz gorzej(cygaretto w przerwie i pozamiatane heh).dobry mecz jeden z lepszych grajków:)Piotrek dzisiaj najlepszy zawodnik!rezerwowi : Maciek coraz lepiej i to iest optymistyczne.dobra zmiana.Krycha w miare aczkolwiek do Daniello dzisiaj brakowało.Damian sie pewnie bedzie zenił to zagrał tak se zeby nic nie uszkodzic heheh.żartowałem:Pmecz był do wygrania tak jak pisałem niestety zabrakło szczęścia i troszku opanowania.mysle z za tydzień wygramy pewnie .kibice oczywiście będą na posterunku:))))))pozdrawiam

autor: ~ze ci sie chce,,, 2009-06-07 22:52:03

avatar dłuższego tekstu sie nie dało????????????? moze zajmiesz sie opisywaniem meczy na FORUM??

autor: ~rrrrr:))) 2009-06-07 22:56:26

avatar forum umarło a mi się nie chce go reanimować :PPP

autor: ~daniel 2009-06-08 09:17:58

avatar no niestety kontuzja (naderwana lewa pachwina) zmusiła mnie do opuszczenia boiska i niestety na meczu z brzezówką też się nie pojawię.

autor: ~wojzag2 2009-06-08 10:33:58

avatar Wyleczysz sie powiedz Izie niech cie rozgrzeje :P i do niedzieli.

autor: ~... 2009-06-08 14:09:18

avatar tylko nie zalej.... buahahahaha

autor: ~daniel 2009-06-08 16:47:31

avatar haha, normalnie boki zrywać...... dzięki takim tekstom odechciewa mi się nawet z wami grać, a już nawet nie wspomnę o komentowaniu tego. ŻAL!! Powodzenia na meczu za tydzień. Pozdro.

autor: ~;] 2009-06-08 20:04:31

avatar DANIEL I PAMIETAJ NIE ZALEJ...!!!!

autor: ~kibic 2009-06-09 17:36:43

avatar tak patrze na te oceny zawodnikow po ostatnim meczu i stawiam sobie pytanie...one sa po to zeby oceniac jak sie kogos lubi czy po to by oceniac kto ile odda strzalow na bramke(niewazne czy w nia trafi)?????,czy w koncu po to sie ocenia jak zawodnik gra przez caly mecz i co przynosza poszczegolne rozegrania...??????!!!!!poprostu zal.!!!!!pozdro..kto ocenia niech sie naprawde zastanowi!!!!!!!

autor: Wojtek1709 2009-06-09 20:19:30

Profil Wojtek1709 w Futbolowo Kibic dlatego właśnie wychodzi średnia ocen... jeden zagłosuje bo lubi, drugi bo nie lubi a trzeci da 10 za zagranie Mirka głową w pozycji leżącej.

autor: ~do kibica 2009-06-10 09:10:11

avatar kibic... masz najnizszą note i to cie boli?? zal...

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.