Puchar zostaje w MODERÓWCE

• autor: zagmar, 2010-07-26 15:39

W strugach deszczu rozegrany został Memoriał im Radosława Bochenka.
O godzinie 9:30 pod czujnym okiem sędziego kapitanowie drużyn
przystąpili do losowania , które wyłoniło dwie grupy:

GRUPA A
1.LKS RĘDZINIANKA WOJASZÓWKA
2.LKS NIEPLANKA NIEPLA
3.LKS BRZEZÓWKA

GRUPA B
1.LKS MODERÓWKA
2.LKS VICTORIA DOBIESZYN
3.LKS ŁĘKI STRZYŻOWSKIE

W pierwszym starciu zobaczyliśmy kopaczy z Wojaszówki oraz Niepli.Mecz wygrali zawodnicy Nieplanki 3-0.
W kolejnym spotkaniu wyszli zawodnicy LKS MODERÓWKI oraz Łęk Strzyżowskich.Mecz zakończył sie wynikiem 3-0 dla gospodarzy i zarazem obrońców pucharu.
Bramki strzelali Furtek Kamil,Trześniowski Piotr oraz Kosmieja Krzysztof.
W Trzecim spotkaniu turnieju stanęli naprzeciwko siebie zawodnicy Nieplanki i Brzezówki.
Mecz zakończył się bezbramkowo i o zwycięstwie musiały przesądzić karne. W tym elemencie lepsi okazali się kopacze z Brzezówki, w dużej mierze dzięki
swojemu golkiperowi który obronił karnego oraz Tomaszowi Kulczyckiemu który posłał piłkę nad poprzeczką.
kolejno zmierzyły się drużyny Dobieszyna oraz Łęk. W regulaminowym czasie gry padł remis.O zwycięstwie Dobieszyna przesądziły karne.
Następny mecz zapowiadał się bardzo ciekawie. Drużyna z Brzezówki aby awansować z pierwszego miejsca musieli pokonać  Wojaszówkę. Mecz był bardzo zacięty. Kopacze z Wojaszówki wyszli na prowadzenie po przepięknym strzale w samo okienko z rzutu wolnego. Z biegiem czasu napór Brzezówki rósł. Po strzale z 25m piłka tak odbiła się od śliskiej murawy że zmyliła bramkarza Rędzinianki i wpadła do brami. Mecz zakończył się remisem 1 - 1. Rzuty karne wygrała drużyna z Brzezówki i znowu dzięki swojemu golkiperowi, który wybronił dwa karne.Piąty mecz turnieju rozegrały miejscowa Moderówka i Victoria Dobieszyn. Niestety lub stety  :-)  w meczu tym Victorie odnieśli kopacze miejscowego LKS-u 3-0.Bramki zdobywali Furtek Kamil dwie                                         oraz Kośmieja Krzysztof.

Sytuacja po fazie grupowej wyglądąła następująco

LKS MODERÓWKA 6 pkt
LKS VICTORIA DOBIESZYN 3 pkt
LKS ŁĘKI STRZYŻOWSKIE 0 pkt

GRUPA B
LKS BRZEZÓWKA 6 pkt
LKS NIEPLANKA NIEPLA 3pkt
LKS WOJASZÓWKA 0pkt

Mecz o trzecie miejsce był bardzo zacięty. Suneła akcja za akcją z jednej jak i z drugiej strony. Ostatecznie jednak lepsi okazali sie piłkarze Victori pokonując Nieplankę 3-2.
Przyszła pora na mecz finałowy w którym zmierzyły się drużyny Brzezówki oraz Moderówki. Górą byli gospodarze  którzy zdemolowali przeciwnika 4-0.
Bramki strzelali: Furtek Kamil dwie Trześniowski Piotr oraz Urbanek Marek z karnego.Najlepszym strzelcem turnieju został Kamil Furtek 5 bramek - LKS MODERÓWKA, najlepszym bramkarzem Michał Lepucki - LKS Brzezówka.

Reasumując klasyfikacja końcowa wyglądała następująco.

1.LKS MODERÓWKA
2.LKS BRZEZÓWKA
3.LKS VICTORIA DOBIESZYN
4.LKS NIEPLANKA NIEPLA
5.LKS ŁEKI STRZYŻOWSKIE
  LKS WOJASZÓWKA

• czytano: [2033]

autor: danielO 2010-07-26 16:02:07

Profil danielO w Futbolowo a co z festynem?:) jest całkowicie odwołany, czy odbędzie sie w innym terminie?