ISKRA ISKRZYNIA - LKS MODERÓWKA 3-4 (1-1)

2-2 Gołąb (71)

3-2 .........(75)

3-3 Szałankiewicz P. (77)

3-4 Szerląg K. (79)

Mecz powinniśmy rozstrzygnąć w pierwszej połowie. Już od pierwszej minuty po bramce Bartka Gołębia (na pół z bramkarzem) prowadziliśmy 1-0. Przez całe pierwsze 40 minut prowadziliśmy grę. Gospodarze praktycznie nie zagrozili bardziej naszej bramce, aż do ostatniej minuty. Właśnie wtedy niby z niegroźnej akcji piłka wpadła do naszej bramki. To natchnęło zawodników Iskry, którzy na druga połowę wyszli jak inna drużyna. Mecz się wyrównał i to gospodarze zadali dwa ciosy wychodząc na prowadzenie. Zaraz wyrównaliśmy i wydawało się ze pójdziemy za ciosem ,aż tu znowu poszła kontra i Iskra prowadziła 3-2. Wydawało się że zabraknie czasu na odrobienie strat i tutaj nasi pokazali że warto grac do końca. 77 minuta doprowadzamy do remisu a 2 minuty później prowadzimy i wygrywamy szalony w drugiej połowie mecz. Gratulacje za walkę do końca . Dopisujemy trzy punkty. W sobotę gramy w Zarszynie, który nie pojawił się w tej kolejce na meczu w Wojaszówce oddając punkty walkowerem.