0-1 Kut (16)

1-1 Wilk M. (38)

2-1 Wilk M. (40-karny)

3-1 Wilk B. (78)

Od początku meczu jak się można było spodziewać do ataku ruszyli gospodarze. My staraliśmy się nie popełniać błędów i czekaliśmy na swoje szanse w kontratakach. Okazja nadarzyła się w 16 minucie spotkania.  Po szybkiej akcji i ładnej asyście od Szostaka , Bartosz Kut mocnym strzałem z lewej strony pola karnego wpakował piłkę do bramki gospodarzy. Podrażnieni zawodnicy Rymanowa próbowali za wszelka cenę wyrównać losy meczu. W 38 min. po błędzie naszego obrońcy zawodnik Startu zdołał obrócić się w naszym polu karnym i strzelił z bliska nie do obrony. Dwie minuty później pierwsza kontrowersyjna decyzja, z minuty na minutę coraz słabiej prowadzącego dzisiejsze zawody arbitra głównego. Stykowa sytuacja w samym narożniku naszego pola karnego w sumie nic groźnego lecz "z oddali" zabrzmiał gwizdek sędziego , który wskazał na 11 metr. W ten sposób na przerwę schodziliśmy przegrywając 2-1.

Na drugą połowę wyszliśmy z nastawieniem na zmianę niekorzystnego wyniku. Próbowaliśmy konstruować akcje ,lecz dobrze grająca drużyna gospodarzy nie pozwalała nam na wiele. Zawodnicy z Rymanowa raz po raz kontrowali i stwarzali groźne sytuacje. Około 60 minuty meczu jednemu  z zawodników gospodarzy puściły nerwy, a jego niesportowe zachowanie sędzia sfinalizował czerwoną kartką. Gra w przewadze dawała nam większą możliwość na osiągnięcie dobrego wyniku. Ruszyliśmy śmielej na bramkę gospodarzy. Kiedy wydawało się że się napędzamy i wygląda to coraz lepiej po jednej z kontr Rymanowa nasz obrońca kasuje ich akcje ,a piłka wychodzi na aut bramkowy. Niestety znów z daleka sędzia dyktuje jakimś cudem tym razem rzut rożny, po którym pechowo dla nas gospodarze zdobyli trzecią bramkę czym zakończyli emocje w tym meczu. Co prawda do końca walczyliśmy o bramkę kontaktową lecz w głowach chyba już ten mecz był przegrany.

Terminarz mamy jaki mamy. Ciężkie mecze przed nami i nic tego nie zmieni. Za tydzień kolejny faworyt do awansu Nafta Jedlicze.