1-4 na inauguracje sezonu

• autor: rado15, 2014-08-10 20:48

LKS Moderówka - Wisłoka Nowy Żmigród   1-4  (0-3)

0-1 Szyndak  (7 )

0-2 Walczyk ( 23 )

0-3 Klich ( 37 )

0-4 Walczyk ( 58 )

1-4 Gierlicki ( 65 )

Na początku może kilka informacji na temat sytuacji w klubie bo takowych w przerwie sezonowej nie było.Nic nie pisaliśmy ponieważ do końca nie było wiadomo, czy w ogóle drużyna seniorów wystartuje do ligi. Po wywalczonym awansie do  A klasy nie wszystko ułożyło się po naszej myśli. Kilku czołowych zawodników zmieniło barwy,  przenosząc się do wyższych lig lub powróciło do swoich klubów. Słaba dotacja z Gminy nie pozwoliła na jakiekolwiek ruchy finansowe ,a jakby nie pomoc od sponsorów to raczej klubu nie było by w ogóle stać na normalne funkcjonowanie i opłacenie wszystkich wydatków związanych z normalnym funkcjonowaniem drużyny. Na miejsce zawodników , którzy odeszli z klubu , przyszli następcy. Roszady w składzie najbardziej przeszkodziły w pracy naszemu trenerowi , który po wspólnych rozmowach jednak zgodził się pozostać w naszym klubie za co wielki szacun. Cóż drużyna buduje się jakby od nowa.Zawodnicy zdeklarowali się że będą walczyć , więc na pojawiające się pytanie po co przystępowaliśmy do gry w A  klasie niech każdy pytający odpowie sobie sam.My wiemy że na ten awans ciężko pracowaliśmy i wszyscy razem postanowiliśmy że się nie poddamy. Pisząc jasno potrzebna jest nam teraz dobra atmosfera wewnątrz oraz wokół klubu. Do kibiców apelujemy o doping i wyrozumiałość.

Odnośnie meczu z Wisłoką Nowy Żmigród nie będę się rozpisywał za wiele.Nasi zawodnicy jakby z za dużym respektem podeszli do rywala. Stracone pierwsze dwie bramki to nasze  błędy , nerwowa gra  oraz brak zrozumienia.Szkoda że pierwsza bramka dla gości padła tak szybko   bo to podcięło nam skrzydła. Cały mecz toczył się pod dyktando gości,probowaliśmy grać z kontry lecz zgranie nie było naszą mocną stroną.Trzecią bramkę straciliśmy bezpośrednio z rzutu wolnego. W drugiej połowie trochę śmielej zaatakowaliśmy , ale jedna z kontr gości przyniosła im efekt w postaci czwartej bramki.Honorowego gola zdobył po rzucie rożnym Marcin Gierlicki.

W piątek następna kolejka ligowa.Mecz rozegramy także na własnym stadionie z drużyną Gaudium Łężyny.

autor: rafals89 2014-08-10 21:45:15

Profil rafals89 w Futbolowo Pany pomimo niekorzystnego wyniku na inauguracje cały czas głowy do góry i WALKA o ligowe punkty!!!

autor: krzyko6 2014-08-12 09:09:29

Profil krzyko6 w Futbolowo Trochę więcej odwagi !