statystyki szczegółowe

Aktualności

LKS MODERÓWKA 2 vs 1 KARPATY KROSNO 97 (1-0)

• autor: zagmar, 2014-03-02 19:44

W dniu dzisiejszym miejscowy LKS podejmował drużynę mistrzów podkarpacia w roczniku 97.
Przeciwnik niezwykle wymagający, chłopaki mimo młodego wieku już nie jednego mocnego
przeciwnika odprawili z "kwitkiem". Przed spotkaniem trener podał ustalenia taktyczne
i trzeba powiedzieć że zawodnicy bardzo dobrze wywiązali się z nich.
Już w pierwszej akcji nasi zawodnicy przekonali się że nie będzie łatwo mecz będzie ciężki i trzeba będzie
naprawdę się napracować aby wynik był pozytywny. Przeciwnik potrafił grać piłką lecz brakowało trochę skuteczności. Zawodnicy z Krosna nie ustrzegli się błędów: w pierwszej połowie ładną akcję prawym skrzydłem przeprowadził Dawid Częczek wrzucił piłkę w pole karne resztę wykonał już Krystian Szostak trafiając na 1-0.
Pierwsza połowa obfitowała w dogodne sytuacje zarówno z jednej jak i drugiej strony ale brakowało
zimnej krwi aby wynik uległ zmianie. W drugiej połowie widać było przygotowanie kondycyjne obu drużyn nikt nie odpuszczał mecz toczył się w szybkim tempie - żaden z dotychczasowych przeciwników nie postawił poprzeczki kondycyjnej tak wysoko.
Po jednym z rzutów rożnych piłka spada pod nogi środkowego obrońcy Artura Smolika który płaskim strzałem pokonuje golkipera gości.Od tej pory cofnęliśmy się na swoją połowę i czekaliśmy na kontrataki.W szczególności "Marian"(Marcin Gierlicki) ma o czym myśleć ponieważ miał 4 sytuacje sam na sam których nie wykorzystał - brakło niestety precyzji nad którą trzeba będzie popracować :-).
Drużyna młodych karpat wykorzystała nasz błąd w obronie i Konrad Kozioł tym razem nie pomylił się trafiając na 2-1. Reasumując mecz stał na wysokim poziomie.Widać było zaangażowanie z obu stron. Kosztował on mnóstwo zdrowia ale warto było.